Pramogos

Mėgstantiems slidinėti ir žinantiems Anykščių slidinėjimo trąsą, kuri randasi ant Kalitos kalno, kurioje nuo šio rudens galima pasidžiaugti nusileidimu kalnų rogėmis, kurios veikia ištisus metus, norime informuoti, kad sodyba "Gojus" yra arčiausiai šios vietos. Prieš slidinėjimą arba po jo galima patogiai įsikurti sodyboje, pažaisti biliardą, išsikepti mėgstamą kepsniuką, pasikaitinti sausoje ar garinėje pirtyse, atsipalaiduoti masažiniame baseine. "Aštresniems" pirtininkams išpjausime eketę tvenkinyje.

Norintiems artimiau susipažinti su gražiomis Anykščių apylinkėmis, organizuojamos išvykos-ekskursijos su džipais. Kas labiau vertina iškylas pėsčiomis – parinksime maršrutus tokiomis vietomis, kur keliaujant greičiau sutiksite stirnų, lapių, elnių, zuikių. Elmės upelio vagoje galima išvysti kiek sunkių darbų nuveikia bebrai, kur ir kaip jie gyvena.


Akies taiklumui ir rankos tvirtumui išbandyti yra orinis šautuvas su optiniu taikikliu. (Specialaus pasiruošimo ir leidimų juo naudotis - nereikia).


Mėgstantys techniką sodyboje atras GAZ, Mersedes markės autentiškų pavyzdžių. Žiemą, atsiradus ledui ant vandens, galima puikiai leisti laiką su pačiūžomis, rogutėmis.